SREBRNY OBRAZEK ŚWIĘTA RODZINA 444071

Włoski obrazek Święta Rodzina

+ indywidualny grawer GRATIS

Kod produktu: CM444071

Rozmiar obrazka: 27x34 cm

599,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Posrebrzany obraz przedstawiający wizerunek Świętej Rodziny. Doskonały prezent z okazji narodzin Dziecka, na Chrzest, I Komunię Świętą, Sakrament Bierzmowania, Jubileusz, dla Pary Młodej z okazji Ślubu, na Rocznicę Ślubu lub jako ozdoba.

Producentem obrazu jest włoska firma Thilia argenti. Gwarantuje ona najwyższą jakość swoich produktów, zgodnie z kunsztem i tradycją metali szlachetnych. Obraz posrebrzany przy użyciu technologii PVD, która zapewnia wysoką trwałość i zabezpiecza przed ścieraniem oraz utratą koloru oraz pozwala na utrzymanie obrazu w nienagannym stanie przez bardzo długi czas. Obraz doskonale odbija światło, co podkreśla jego szlachetność i blask.

Grawerowana dedykacja GRATIS

Poniżej znajdują się przykładowe wzory wykonania graweru. Treści takie jak imiona, data, miejscowość oraz z jakiej okazji można dowolnie zmieniać. Można również podać własny tekst graweruNie może być on zbyt długi, gdyż wpłynie to na jego czytelność.

Prosimy zwrócić uwagę na poprawność pisowni oraz małe i duże litery. Wygrawerowany tekst będzie dokładnie taki, jaki otrzymamy. Wielkość czcionki oraz tabliczki dobierzemy w zależności od obrazka i tekstu, tak by grawer wyglądał najlepiej.

Brak tekstu dodatkowego równa się obrazek bez graweru.

Tył obrazka wykonany z wysokiej jakości drewna. Obrazek do powieszenia lub postawienia, za pomocą dołączonej podstawki.

Dedykację możemy wygrawerować na tabliczce ze srebrnego laminatu grawerskiego.

Zdjęcia przykładowych grawerów mają charakter poglądowy. Odcień wygrawerowanego tekstu może się różnić w zależności od partii produkcyjnej obrazka.

Grawer wykonywany jest na Państwa zamówienie, przedmioty są personalizowanie, w związku z tym zgodnie z obowiązującym prawem (ustawa z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, której przepisy weszły w życie 25 grudnia 2014 Art. 38) przedmioty takie nie podlegają zwrotowi.

Obrazek zapakowany jest w gustowne tekturowe pudełeczko firmowe.

Jak zamówić?

W oknie "ważne informacje dla sprzedającego" lub w mailu prosimy

1) Wybrać gotowy wzór oraz podać w odmienionej formie:

- z jakiej okazji (np. Ślubu)

- imiona nowożeńców

- od kogo

- miejscowość i datę

- wybór graweru: bezpośrednio na drewnie lub na laminacie grawerskim złotym albo srebrnym

LUB

2) Napisać własny tekst