SREBRNY OBRAZEK ANIOŁ STRÓŻ Z LATARENKĄ PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO 6430/2

Włoski obrazek srebrny Anioł Stróż z latarenką i podpisem Pamiątka Chrztu Świętego

+ indywidualny grawer GRATIS

Kod produktu: 6430/2

Rozmiar obrazka: 8x8 cm

133,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Obrazki z aniołkami to najbardziej tradycyjna pamiątka z okazji narodzin Dziecka, Chrztu Świętego.

Producentem obrazka jest włoska firma Beltrami. Gwarantuje ona najwyższą jakość swoich produktów, zgodnie z kunsztem i tradycją metali szlachetnych. Obrazek wykonany został w technologii MIRO-SILVER - pokryty warstwą czystego srebra 999,95 opatentowanej na terytorium całej Europy. Otrzymany drogocenny metal jest dzięki temu odporny na śniedzenie i zarysowania. Zewnętrzna warstwa, zabezpieczona jest ochronnym lakierem, dzięki czemu srebro się nie brudzi i służyć może przez wiele lat. Obrazek doskonale odbija światło, co podkreśla jego szlachetność i blask.

Grawerowana dedykacja GRATIS

Poniżej znajdują się przykładowe wzory wykonania graweru. Treści takie jak imiona, data, miejscowość oraz z jakiej okazji można dowolnie zmieniać. Można również podać własny tekst graweruNie może być on zbyt długi, gdyż wpłynie to na jego czytelność.

Prosimy zwrócić uwagę na poprawność pisowni oraz małe i duże litery. Wygrawerowany tekst będzie dokładnie taki, jaki otrzymamy. Wielkość czcionki oraz tabliczki dobierzemy w zależności od obrazka i tekstu, tak by grawer wyglądał najlepiej.

Brak tekstu dodatkowego równa się obrazek bez graweru.

Tył obrazka wykonany z wysokiej jakości drewna w brązowym kolorze. Obrazek do powieszenia lub postawienia, za pomocą dołączonej podstawki.

Dedykację możemy wygrawerować na tabliczce ze srebrnego laminatu grawerskiego lub bezpośrednio na drewnie. Szczególnie polecamy wybór graweru na drewnie z uwagi na jego szlachetny i oryginalny wygląd.

UWAGA! Obrazki z grawerem bezpośrednio na drewnie wysyłamy wyłącznie po przedpłacie.

Zdjęcia przykładowych grawerów mają charakter poglądowy. Odcień wygrawerowanego tekstu może się różnić w zależności od partii produkcyjnej obrazka.

Grawer wykonywany jest na Państwa zamówienie, przedmioty są personalizowanie, w związku z tym zgodnie z obowiązującym prawem (ustawa z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, której przepisy weszły w życie 25 grudnia 2014 Art. 38) przedmioty takie nie podlegają zwrotowi.

Obrazek zapakowany jest w gustowne tekturowe pudełeczko firmowe.

Jak zamówić?

1) Wybrać gotowy wzór oraz podać w odmienionej formie:

- z jakiej okazji (np. Chrztu Świętego)

- imię dziecka

- od kogo

- miejscowość i datę

- wybór graweru: bezpośrednio na drewnie lub na laminacie grawerskim złotym albo srebrnym

2) Napisać własny tekst oraz wybrać grawer: bezpośrednio na drewnie lub na laminacie grawerskim złotym albo srebrnym