Tir Mega Cysterna Wódowóz Na Flaszkę Alkohol Prezent Urodziny Z Grawerem HIT

Mega Cysterna Tir Na Alkohol + indywidualny grawer GRATIS

Wspaniały prezent na urodziny, imieniny, wieczór kawalerski, Dzień Ojca, jubileusz czy z innej okazji, który na długo pozostanie w pamięci solenizanta.

W naczepie idealnie mieści się butelka 0,7 litra.

Ciężarówka wykonana jest ze sklejki 3mm i zdobiona laserowo.

Wszystkie koła obracają się, naczepa cysterny jest ruchoma, a jej klapa się otwiera.

Do wyboru jest 7 kabin: IVECO, SCANIA, DAF, RENAULT, VOVLO, MERCEDES, MAN

Wymiary:

długość 50 cm

szerokość 11 cm

wysokość 16 cm

Prezentowany zestaw sprzedawany jest bez alkoholu.

129,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Tworząc ten pojazd zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły. Wszystkie koła obracają się, naczepa cysterny jest ruchoma, a jej klapa się otwiera.

Po zakupie proszę o informację w mailu lub formularzu dostaw o tym jaki ma być wygrawerowany tekst na naczepie - do 60 znaków oraz na kabinie - do 10 znaków.

Proszę zwrócić uwagę na poprawność pisowni oraz małe i duże litery. Wygrawerowany tekst będzie dokładnie taki, jaki otrzymamy. Wielkość czcionki dobierzemy w zależności od tekstu, tak by tekst wyglądał najlepiej.

Brak informacji o dodatkowym tekście równa się pojazd bez graweru.

Cysternę możemy zapakować na podkładce stabilizującej w celofan i czerwoną kokardę - będą mieć Państwo prezent gotowy do wręczenia.  Jest to dodatkowa opcja w cenie 10 zł.

Może Ci się spodobać także