Ręcznik z haftem babcia dziadek imię 140x70 zestaw

Personalizowany zestaw - ręcznik w ozdobnej skrzyneczce

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw - bawełnianiany ręcznik w rozmiarze 140x70 cm, zapakowany w ozdobną drewnianą skrzyneczkę + dowolny haft GRATIS.

Komplet zawiera:

- 1 szt. ręcznik 140x70cm kolor do wyboru z haftem GRATIS

- 1 szt. ozdobna drewniana skrzyneczka o wymiarach 30x22x7 cm

Ręcznik z haftem to niepowtarzalny i praktyczny prezent.

85,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

W cenie kompletu wykonamy na ręczniku haft, składający się z imienia np. Zygmunt, krótkiego tekstu do 15 znaków np. najlepszy dziadek oraz wybranej grafiki.

Prosimy zwrócić uwagę na poprawność pisowni oraz małe i duże litery. Wyhaftowany tekst będzie dokładnie taki, jaki otrzymamy. Wielkość czcionki oraz grafiki dobierzemy w zależności od tekstu, tak by haft wyglądał najlepiej.

Haft umieszczany jest w dolnej części ręcznika, na środku.

Ręczniki, z których wykonujemy prezenty dla Waszych najbliższych są najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Ręczniki posiadają gramaturę 500g/m2, dzięki tak wysokiej gramaturze są miękkie i przyjemne w dotyku, a zarazem doskonale wchłaniają wodę. Polska produkcja spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Haft komputerowy wykonujemy na niciach certyfikowanych wg. Oeko-Tex i bezpiecznych, które nawet po wielokrotnym praniu zachowują swój intensywny kolor i nie odbarwiają. Nici są poliestrowe z połyskiem. Pozwala to na uzyskanie dodatkowego trwałego efektu.

Całość zapakujemy GRATIS w ozdobny celofan - będą mieć Państwo prezent gotowy do wręczenia.

Po zakupie prosimy o informację o:

- imieniu na ręczniku

- krótkim tekście do 15 znaków

- wybranej grafice

- wybranej czcionce

- kolorze ręcznika

- kolorze nici