Ręczniki z haftem mąż żona imię 140x70 zestaw

Personalizowany zestaw ręczników w ozdobnej skrzyneczce

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw dwóch bawełnianych ręczników w rozmiarze 140x70 cm, zapakowanych w ozdobną drewnianą skrzyneczkę + dowolny haft GRATIS.

Komplet zawiera:

2 szt. ręcznik 140x70cm kolor do wyboru z haftem GRATIS

1 szt. ozdobna drewniana skrzyneczka o wymiarach 30x22x7 cm

Ręcznik z haftem to niepowtarzalny i praktyczny prezent na ślub, urodziny, imieniny, walentynki, na parapetówę czy z okazji rocznicy.

139,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

W cenie kompletu wykonamy na każdym ręczniku jednokolorowy haft, składający się z imienia - np. JOWITA, krótkiego tekstu 2 lub 3 wyrazowego np. żona idealna oraz wybranej grafiki.

Haft umieszczany jest w dolnej części ręcznika, na środku.

Ręczniki, z których wykonujemy prezenty dla Waszych najbliższych są najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Ręczniki posiadają gramaturę 500g/m2, dzięki tak wysokiej gramaturze są miękkie i przyjemne w dotyku, a zarazem doskonale wchłaniają wodę. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Haft komputerowy wykonujemy na niciach certyfikowanych wg. Oeko-Tex i bezpiecznych, które nawet po wielokrotnym praniu zachowują swój intensywny kolor i nie odbarwiają. Nici są poliestrowe z połyskiem. Pozwala to na uzyskanie dodatkowego trwałego efektu.

Całość zapakujemy GRATIS w ozdobny celofan - będą mieć Państwo prezent gotowy do wręczenia.

Po zakupie proszę o informację o:

- imionach na ręcznikach

- krótkim tekście 2-3 słowa

- wybranej grafice

- wybranej czcionce

- kolorach ręczników

- kolorze nici