SREBRNY OBRAZEK ANIOŁ STRÓŻ Z LATARENKĄ 6733/2XW PAMIĄTKA CHRZTU ŚWIĘTEGO

Włoski obrazek srebrny Anioł Stróż na białym drewnie - Pamiątka Chrztu Świętego

+ indywidualny grawer GRATIS

Rozmiar obrazka: 14x14 cm

Kod produktu: 6733/2XW

235,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Obrazki z aniołkami to najbardziej tradycyjna pamiątka z okazji Chrztu Świętego.

Producentem obrazka jest włoska firma Beltrami. Gwarantuje ona najwyższą jakość swoich produktów, zgodnie z kunsztem i tradycją metali szlachetnych. Obrazek wykonany został w technologii MIRO-SILVER - pokryty warstwą czystego srebra 999,95 opatentowanej na terytorium całej Europy. Otrzymany drogocenny metal jest dzięki temu odporny na śniedzenie i zarysowania. Zewnętrzna warstwa, zabezpieczona jest ochronnym lakierem, dzięki czemu srebro się nie brudzi i służyć może przez wiele lat. Obrazek doskonale odbija światło, co podkreśla jego szlachetność i blask.

Grawerowana dedykacja GRATIS

Poniżej znajdują się przykładowe wzory wykonania graweru. Treści takie jak imiona, data, miejscowość można dowolnie zmieniać. Jeśli chcesz skorzystać z jednego ze wzorów, w wiadomości do sprzedającego podaj numer wzoru oraz treść, która ma zostać zmieniona.

Możesz również podać własny tekst graweru. Miej jednak na uwadze, że nie może być on zbyt długi, gdyż wpłynie to na jego czytelność.

Proszę zwrócić uwagę na poprawność pisowni oraz małe i duże litery. Wygrawerowany tekst będzie dokładnie taki, jaki otrzymamy. Wielkość czcionki oraz tabliczki dobierzemy w zależności od obrazka i tekstu, tak by grawer wyglądał najlepiej.

Brak tekstu dodatkowego równa się obrazek bez graweru.

Tył obrazka wykonany z wysokiej jakości drewna. Obrazek do powieszenia lub postawienia, za pomocą dołączonej podstawki.

Dedykację docelowo grawerujemy na tabliczce ze srebrnego laminatu. Na życzenie możemy wygrawerować ją na złotym laminacie grawerskim lub bezpośrednio na drewnie. Szczególnie polecamy wybór graweru na drewnie z uwagi na jego szlachetny i oryginalny wygląd.

UWAGA! Obrazki z grawerem bezpośrednio na drewnie wysyłamy wyłącznie po przedpłacie.

Zdjęcia przykładowych grawerów mają charakter poglądowy. Odcień wygrawerowanego tekstu może się różnić w zależności od partii produkcyjnej obrazka.

Grawer wykonywany jest na Państwa zamówienie, przedmioty są personalizowanie, w związku z tym zgodnie z obowiązującym prawem (ustawa z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, której przepisy weszły w życie 25 grudnia 2014 Art. 38) przedmioty takie nie podlegają zwrotowi.

Obrazek zapakowany jest w gustowne tekturowe pudełeczko firmowe.

Jak zamówić?

1) Wybrać gotowy wzór oraz podać w odmienionej formie:

- z jakiej okazji (np. Chrztu Świętego)

- imię dziecka

- od kogo

- miejscowość i datę

- wybór graweru: bezpośrednio na drewnie lub na laminacie grawerskim złotym albo srebrnym

2) Napisać własny tekst oraz wybrać grawer: bezpośrednio na drewnie lub na laminacie grawerskim złotym albo srebrnym