BIBLIA ŚWIĘTA HISTORIA DLA NASZYCH DZIECI GRAWER

BIBLIA ŚWIĘTA HISTORIA DLA NASZYCH DZIECI GRAWER - Pamiątka Chrztu Świętego, Roczku czy Pierwszej Komunii Świętej z indywidualnym grawerem

Niepowtarzalny prezent z okazji Chrztu Świętego, Roczku czy Pierwszej Komunii Świętej.

Format: 11,5x16 cm

Ilość stron: 368

Niezwykła przygoda z Panem Bogiem rozpoczyna się wtedy, gdy dziecko bierze do ręki Biblię.

Słuchając biblijnych opowiadań, poznaje ono Boga i Jego wielką miłość.

Jezus w czasie ziemskiego życia chętnie spotykał się z dziećmi. Mówił, że do takich jak one należy Królestwo Boże. Także dzisiaj Jezus czeka na swoich najmłodszych uczniów.

45,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Wspaniałą okazją do spotkania z Nim będzie ta kolorowa Biblia stworzona z myślą o dzieciach. Ta książka jest wspaniałą pomocą dla każdego, komu zależy na tym, by dziecko poznało, a przede wszystkim by naprawdę zrozumiało i zapamiętało przesłanie biblijnych opowiadań. Niech opowiedziane prostymi słowami historie biblijne, piękne ilustracje i krótkie fragmenty ze Starego i Nowego Testamentu zachęcają do głębszego poznawania Biblii. Ważne jest, by zapoznawać z nią już najmłodsze dzieci naturalnie ufne, ciekawe świata i instynktownie garnące się do prawdziwej wiary. Starsze dzieci mogą czytać Moją małą Biblię samodzielnie.

Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość spersonalizowania książki przez umieszczenie krótkiej dedykacji na przedniej okładce.

Dzięki temu Biblia zyskuje jedyny, niepowtarzalny charakter i przeznaczenie dla wyjątkowej osoby.

Jak zamówić?

W wiadomości dla sprzedającego proszę podać w odmienionej formie:

- imię dziecka

- z jakiej okazji (np.Chrztu Świętego)

- od kogo

- datę