Moje pierwsze pięć lat grawer imię pamiątka chrztu Anne Geddes

Moje Pierwsze Pięć Lat Wspomnienie dzieciństwa - Anne Geddes

Pamiątka z okazji Narodzin Dziecka, Chrztu Świętego czy Roczku z indywidualnym grawerem

Niepowtarzalny prezent z okazji Narodzin Dziecka, Chrztu Świętego lub roczku.

Format: 19x25 cm

Ilość stron: 96

Twarda oprawa

Album z fotografiami słynnej Anne Geddes jest niezwykle eleganckim prezentem, skarbnicą niezapomnianych chwil. Każdą stronę dopełnia dekoracja w formie subtelnych rysunków, które można uzupełnić najważniejszymi informacjami oraz wkleić własne zdjęcia, aby uczynić go jeszcze bardziej osobistym. Ułatwia to gromadzenie i przechowywanie wspomnień, obrazów i emocji z pierwszych lat życia dziecka.

59,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość spersonalizowania książki przez umieszczenie krótkiej dedykacji na przedniej okładce.

Dzięki temu zyskuje ona jedyny, niepowtarzalny charakter i przeznaczenie dla wyjątkowego młodego człowieka.

Z tyłu albumu dołączona jest duża koperta z miarką, aby móc na bieżąco śledzić wzrost dziecka. Możemy tam również przechowywać cenne pamiątki takie jak płyta z badaniem usg, świadectwo urodzenia czy opaska na rączkę.

Jak zamówić?

W wiadomości dla sprzedającego proszę podać w odmienionej formie:

- imię dziecka

- z jakiej okazji (np.Chrztu Świętego)

- od kogo

- datę