PISMO ŚWIĘTE BIBLIA PAMIĄTKA I KOMUNII KOPERTA NA PIENIĄDZE DEDYKACJA BIBLIA OPOWIEDZIANA DZIECIOM

BIBLIA OPOWIEDZIANA DZIECIOM

Pamiątka I Komunii Świętej

Zestaw w ozdobnym pudełku z napisami 3D, grawerowanymi życzeniami w środku oraz "kopertą" na pieniądze

Pudełko wykonane jest w 100% z drewna (sklejka brzozowa 3mm grubości) - tworząc ten produkt zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły.

Wewnątrz pudełka znajduje się zamykana "koperta" na banknoty, które można umieścić zwinięte w rulon. Prezentowany zestaw sprzedawany jest bez banknotów.

119,00 zł
Brutto

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Biblia to niezwykła księga, która na przestrzeni dziejów wpłynęła na życie wielu ludzi i to często w zaskakujący sposób. Nawet małe dzieci mogą zrozumieć wielkie prawdy, jakie niesie, jeżeli im się je przedstawi prostymi słowami, w formie opisowej narracji - tak jak właśnie to czyni ta, jednotomowa i w poręcznym formacie wydana publikacja.

Przynosi ona barwną, przemawiającą do dziecięcej wyobraźni opowieść o stworzeniu świata i historii Przymierza Boga z ludem Izraela zawartą w Starym Testamencie oraz przybliża ziemskie dzieje Jezusa i Jego orędzie o zbawieniu w Nowym Testamencie. Opowiadaniom towarzyszy wspaniała, bardzo bogata pod względem różnorodności ikonografii warstwa ilustracyjna (rysunki, reprodukcje dzieł sztuki, zdjęcia Ziemi Obiecanej, rozmaite ozdobniki) oraz współczesny komentarz ułatwiający zrozumienie realiów starożytnego świata.

Biblia opowiedziana dzieciom to dzieło szczególnie ważne dla duchowego wzrostu i kultury młodego człowieka, które pozwala mu poznać przesłanie świętych tekstów i zachęca do lektury samego Pisma Świętego - dziedzictwa ludzkości.

Okładka: twarda

Wymiary: 185 x 232 x 25 mm

Ilość stron: 400

Po zakupie prosimy o informację w mailu lub formularzu dostaw o tym jaki ma być wygrawerowany tekst w środku pudełka - do 200 znaków.

Można skorzystać z gotowych wzorów graweru, zmieniając tylko na swoje dane.

Prosimy zwrócić uwagę na poprawność pisowni oraz małe i duże litery. Wygrawerowany tekst będzie dokładnie taki, jaki otrzymamy. Wielkość czcionki dobierzemy w zależności od tekstu, tak by tekst wyglądał najlepiej. Na życzenie możemy wysłać Państwu projekt graweru.

Pudełko wysyłamy złożone, w formie widocznej na zdjęciach.

Grawer wykonywany jest na Państwa zamówienie, przedmioty są personalizowanie, w związku z tym zgodnie z obowiązującym prawem (ustawa z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, której przepisy weszły w życie 25 grudnia 2014 Art. 38) przedmioty takie nie podlegają zwrotowi.

Jak zamówić?

1) Wieczko:

  • Podać dane na wieczko: imię dziecka oraz datę

2) Grawer od środka:

  • Wybrać gotowy wzór 1-12 oraz podać w odmienionej formie imiona, od kogo, datę i miejscowość
  • LUB
  • Napisać własny tekst do 200 znaków (wskazać czcionkę)